Zarządzanie najmem krótkoterminowym

About Art Apartments – Wrocław

About Art Apartments oferuje Klientom inwestycyjnym pełną obsługę apartamentów w zakresie najmu krótkoterminowego.

Zapewniamy maksymalizację zysków oraz bezobsługowy wynajem dla Właściciela lokalu.

About Art Apartments oferuje wyjątkowe usługi zarządzania krótkoterminowym wynajmem mieszkań, które łączą lokalny urok z profesjonalizmem międzynarodowego standardu. Nasze apartamenty są nie tylko przestrzenią do życia, ale prawdziwymi dziełami sztuki, które sprawiają, że każdy pobyt staje się niezapomnianym doświadczeniem.
Rozumiejąc potrzeby zarówno właścicieli mieszkań, jak i ich gości, skupiamy się na dostarczeniu kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Od momentu rezerwacji po check-out, dbamy o każdy detal związany z pobytem gości. Nasza doświadczona ekipa jest dostępna dla gości przez całą dobę, zapewniając wsparcie telefoniczne i mailowe, co gwarantuje błyskawiczne reagowanie na wszelkie zapytania czy potrzeby.

Każdy apartament w „About Art Apartments” jest przygotowywany z myślą o maksymalnym komforcie i zadowoleniu gości. Nasz specjalistyczny zespół sprzątający zadba o idealną czystość – od dokładnego odkurzenia, przez dezynfekcję łazienek, aż po wymianę pościeli i ręczników. Dzięki temu nasi goście mogą cieszyć się nie tylko pięknem, ale i higieną na najwyższym poziomie.

W „About Art Apartments” nie tylko zarządzamy wynajmem na popularnych platformach rezerwacyjnych, ale również aktywnie dostosowujemy ceny najmu, biorąc pod uwagę zmieniające się okoliczności, takie jak sezonowość czy lokalne wydarzenia kulturalne. Dzięki temu nasi klienci mogą maksymalizować swoje zyski, zachowując jednocześnie kontrolę nad swoją własnością.

CHECK IN & CHECK OUT

Prowadzimy pełen proces obsługi rezerwacji oraz check in/out gości.

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE

Nasz zespół sprzątający dba o czystość na czas i w najwyższym standardzie.

PRZEJRZYSTE ROZLICZENIA

Stawiamy na jasne i przejrzyste warunki rozliczeń z inwestorami.

HOME STAGING

Zadbamy o aranżację oraz profesjonalną sesję zdjęciową lokalu.

DORADZTWO INWESTYCYJNE

Doradzamy przyszłym inwestorom w zakupie nieruchomości pod względem ROI.

MARKETING INTERNETOWY

Aktywnie i skutecznie promujemy oferty w różnych kanałach internetowych.

REZERWACJE

+48 690 477 262

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.