O NAS

About Art Apartments

Apartamenty About Art Apartments to idealne miejsce, w którym możesz zatrzymać się podczas swojej wizyty we Wrocławiu.

Mamy doświadczenie w wynajmie miejsc noclegowych dla różnych grup klientów, zarówno turystów, jak i przedstawicieli szeroko rozumianego świata biznesu.

Zapewniamy wszystkim osobom, które w różnych celach i z różnych powodów odwiedzają stolicę Dolnego Śląska, wysokiej jakości, luksusowe noclegi w kompleksowo wyposażonych apartamentach. Dysponujemy atrakcyjnymi miejscami w ścisłym centrum Wrocławia. Taka dogodna lokalizacja sprzyja zwiedzaniu i korzystaniu z atrakcji, jakie oferuje Wrocław, nawet bez konieczności używania własnego samochodu czy środków komunikacji miejskiej.
Niedaleko Odry oferujemy luksusowo wykończone i wyposażone apartamenty DeLuxe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawią one, że każda wizyta we Wrocławiu stanie się niezapomnianym, pozytywnym doświadczeniem.

Relaks podczas pobytu w naszych apartamentach zapewnią nie tylko wygodne salony, ale i tarasy, niejednokrotnie z cudownym widokiem, czego dobrym przykładem jest 40-metrowy narożny taras z widokiem na rzekę. Apartamenty położone są w odległości kilkunastu minut piechotą od Wrocławskiego Rynku. Łatwo do nich dojechać, nie tylko własnym samochodem, co stanowi o atucie naszej oferty.

W About Art Apartments dbamy o zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości usług oraz lokali z kompleksowym wyposażeniem. To wszystko dla Twojego komfortu. Oferowane przez nas mieszkania wyróżniają się konkurencyjną ceną, wysokim standardem oraz dużym wyborem dodatków. Dokładamy wszelkich starań, aby Twój pobyt w naszych apartamentach był przyjemnym doświadczeniem, którym z chęcią podzielisz się po powrocie ze swoimi znajomymi. Jesteśmy dumni z tego, że zdecydowałeś się na skorzystanie z jednego z naszych apartamentów we Wrocławiu.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dopasować ofertę do oczekiwań naszych gości. Udzielamy wyczerpujących informacji o nich samych, jak i o Wrocławiu, ułatwiając zaplanowanie pobytu naszym klientom.

REZERWACJE

+48 690 477 262

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.